O nás

Ako sa zrodili Fitpomocky.sk, Bodymas.sk a Nutrimas.sk?

Sme manželia Juraj a Gabika Volfovci. Naša cesta k dnešnej podobe nášho internetového obchodu www.fitpomocky.sk  nebola ľahká a jednoduchá...

Začiatky sú poznačené bolesťou mojej manželky Gabiky... Začalo to bolesťami driekovej chrbtice, ktoré sa stupňovali, a naplno prepukli počas druhého tehotenstva s naším najmladším synom. Keďže počas tehotenstva ani po pôrode (kvôli dojčeniu) nemohla Gabika užívať lieky ani injekcie proti bolesti, bolesť bola jej tichým spoločníkom dňom i nocou...Absolvovala pravidelné rehabilitačné procedúry, vyskúšali sme rôzne masti či gély, no nič neprinášalo trvalú úľavu.  A tak sme ďalej hľadali spôsob, ako by sa dalo pomôcť, až sme sa  nakoniec dostali k informáciám o SM systéme, čo ovplyvnilo celý náš ďalší život....k tomu sa ešte dostaneme...poďme najskôr pekne po poriadku....

Začal som masírovať, najskôr popri práci a postupne, keď sa na mňa začalo obracať s prosbou o pomoc čoraz viac ľudí, som sa začal venovať tomuto "remeslu" profesionálne.

rok 2011V r. 2011 som otvoril Liečebné a regeneračné štúdio BODYMAS v Námestove (body=telo, mas=masáž).
Svoje vedomosti som si naďalej prehlboval a rozvíjal sa po odbornej aj praktickej stránke.Svoju ponuku som rozšíril o ďalšie druhy masáží a manuálnych techník.
Časom som zistil, že hoci masáže mojim klientom pomáhajú, neriešia príčinu ich problémov.

 

rok 2012V r. 2012 som sa skrz spomínané problémy mojej manželky dostal k metóde  SM systém / SPS – Špirálna stabilizácia. Preukázateľné výsledky a vyše 30 ročné skúsenosti odborníka v tejto oblasti ma natoľko presvedčili, že som neváhal ani chvíľu a prihlásil som sa na najbližší kurz, ktorý som absolvoval priamo pod dohľadom autora tejto metódy - MUDr. Richarda Smíška a začal som ho precvičovať s klientami v našom štúdiu BODYMAS.
Výsledky na seba nenechali dlho čakať a aj mojej manželke sa stav medzičasom natoľko upravil, že sa mohla opäť zaradiť do pracovného života. Denno-denné cvičenie SM systému, do ktorého ona osobne vkladala poslednú nádej a celé svoje úsilie, prinieslo svoje ovocie a dnes môže povedať, že to bolo jedno z najlepších rozhodnutí v jej živote.

Postupne narastal aj počet ďalších spokojných klientov, ktorým cvičenie SM Systém pomohlo odstrániť niekoľkoročné bolesti. Úspechy mojich klientov boli pre mňa hnacím motorom a keďže v tom období táto metóda ešte na Slovensku nebola taká známa, rozhodol som, šíriť informácie a poznatky o nej  ďalej, aby mohla pomôcť čo najviac ľuďom.

rok 2014


V r. 2014 som teda opäť navštívil Prahu a MUDr. Smíška a pod jeho vedením som absolvoval lektorský kurz, vďaka ktorému som začal SM systém vyučovať ako certifikovaný lektor. ( pozn.od r. 2014 pravidelne vyučujem aj na masérskej škole ZAMAS vo Vrútkach )

Klientov, ktorí ku mne prichádzali s problémami pohybového aparátu, častokrát trápili aj ďalšie ochorenia, ktoré veľmi úzko súviseli aj s ich životným štýlom a spôsobom stravovania. V snahe pomôcť im riešiť ich zdravotný problém komplexne, som si postupne rozširoval svoje vedomosti aj v tejto oblasti.

V r. 2014  nám s manželkou skrsol nápad, otvoriť si malý kamenný obchodík NUTRIMAS (nutri = angl.skr. „nutrition“ = výživa + „mas „ = skr. masáž), a neskôr aj internetový obchod www.nutrimas.sk, ktorý je špecifický svojím zameraním na zdravý životný štýl.

Keďže SM Systém je už niekoľko rokov prirodzenou súčasťou našich životov, dospeli sme k rozhodnutiu, venovať sa mu naplno a spoločne.

 rok 2019

 

A tak sme sa v r. 2019 pustili do ďalšieho nášho spoločného projektu, ktorého súčasťou je aj náš internetový obchod www.fitpomocky.sk.

Nami ponúkaný sortiment ako aj služby postupne rozširujeme, naďalej sa vzdelávame a robíme osvetu tomu, o čom sme presvedčení, že môže pomôcť aj ostatným.

Momentálne ponúkame okrem cvičebných lekcií aj certifikované kurzy, prednášky a workshopy SPS v rámci celého Slovenska  - pre firmy či jednotlivcov, laikov aj odborníkov. Viac info o našich ďalších aktivitách a službách nájdete na stránke www.bodymas.sk.


Sme šťastní, že naša práca je zároveň aj naším koníčkom, a že nás náš koníček aj živí. Sme radi, že Vám môžeme pomôcť a poradiť, vážime si dôveru a priazeň každého jedného z Vás :)

Ďakujeme.... 

 

GABRIELA vOLFOVÁ + JURAJ VOLF

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie